Hotele w Bodrum – luksus na wyciągnięcie ręki!

bodrum hotele opinie

Planując podróż chcemy aby była ona dopracowana w jak najmniejszych szczegółach. Dlatego jeszcze przed dojazdem na miejsce wybieramy te atrakcje turystyczne, które chcemy zwiedzić i zobaczyć, ale również co najważniejsze, zastanawiamy się jaki hotel będzie idealny.

Wycieczka do Turcji do regionu Bodrum niesie za sobą szeroki wybór punktów hotelarskich. Zapoznanie się z ofertami wszystkich z nich jest rzeczą praktycznie niemożliwą, biorąc pod uwagę przede wszystkim ich ilość.

Dlatego postanowiliśmy zrobić krótkie zestawienie, dzięki któremu hotele w Bodrum i ich wybór będzie zdecydowanie łatwiejszy do wykonania.

Hotel Crystal Turcja Bodrum

Położony jest na wybrzeżu Egejskim około 5 km od miejscowości Yalikavak, gdzie odbywa się cotygodniowy targ, jeden z najsłynniejszych w regionie. Jest to idealne miejsce do odpoczynku dla całych rodzin, gdyż Hotel Crystal Bodrum w Turcji zapewnia doskonałe warunki, a dodatkowo jego położenie na wzgórzu zapewnia przybyłym przepiękne widoki na zatokę. Hotel Crystal Bodrum Turcja oferuje profesjonalną obsługę z wyżywieniem i atrakcjami na przyhotelowej plaży. Z miejscowości Yalikavak wycieczki fakultatywne są organizowane przez Bodrum Biuro Podróży. Jedną z ofert jest wycieczka Błękitny Rejs wzdłuż wybrzeża, z której nie sposób nie skorzystać.

Hotel Golden Beach Bodrum Turcja

Swoim usytuowaniem zdobywa coraz większe zainteresowanie wśród przyjezdnych, gdyż znajduje się na samym brzegu wybrzeża Egejskiego, w jego południowej części. Stąd już niedaleko do tego, aby skorzystać z wycieczki na Kos, organizowanej przez Lokalne Biuro Podróży Bodrum. Hotel Golden Beach Bodrum Turcja to przede wszystkim malownicze miejsce z pięknymi widokami i jeszcze piękniejszym ogromnym ogrodem z palmami i tutejszą roślinnością. Obsługa i warunki na wysokim poziomie, stąd opinie na temat tego miejsca są bardzo dobre.

Hotel Bendis Beach Turcja Bodrum

bodrum hotele opinie

Znajduje się w południowej części wybrzeża i zachwyca swoim architektonicznym stylem. Na całość hotelu składa się siedem budynków, z których każdy nosi nazwę jednego z greckich bóstw w tym Zeusa, czy Afrodyty. Stąd już blisko do greckich wysp, które pozwiedzać można dzięki wycieczce Kos Katamaran. Hotel Bendis Beach znajduje się około 6 km od miejscowości Turgutreis, gdzie w każdą sobotę odbywa się tradycyjny turecki targ, na który można się wybrać korzystając z wycieczki na Bazar Turgutreis. Z hotelu wystarczy tylko kilka kroków na piękną piaszczystą plaże, z której widok rozpościera się na greckie wysepki.

Hotel Yelken Bodrum Turcja

Wybudowany na północnym cyplu wybrzeża w pobliżu Yalikavak. Silniejszy wiatr sprawia, że miejsce to jest idealne to uprawiania wszelkich sportów wodnych. Lokalne Biuro Podróży proponuje również skorzystanie z oferty na Nurkowanie, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych nurków. Sam Hotel Yelken Bodrum posiada własną plażę, a cały kompleks obfituje w wysokie standardy, dzięki czemu wybierany jest przez wielu turystów jako punkt noclegowy, ale także wypoczynkowy, gdyż oferuje on wiele atrakcji lokalnych.

Hotel Kadikale Resort Turcja

Położony na wzgórzu, w zachodniej części półwyspu Bodrum. Warunki mieszkalne są na bardzo wysokim poziomie, a widoki ze wzgórza zapierają dech w piersi, szczególnie z basenu, który stanowi idealny punkt do podziwiania pięknej panoramy. Hotel Kadikale Resort Turcja to wspaniałe miejsce do relaksu i odpoczynku, ale jeśli zwiedzanie atrakcji turystycznych Turcji Cię nie zmęczyło to zawsze możesz spędzić wieczór na zabawie. Club Katamaran – największy tego typu klub w Europie – proponuje dyskotekę na statku pod gwieździstym niebem. A dla porównania, w kolejną noc warto wybrać się na dyskotekę pod gołym niebem, tym razem na lądzie do światowej sławy Klubu Halikarnas, gdyż w Bodrum dyskoteki stawiają przede wszystkim na dobrą zabawę.

Hotelarstwo w Turcji jest bardzo dobrze rozwinięte, dlatego wybierając wśród ofert warto na spokojnie się zastanowić, który będzie nam najbardziej odpowiadał, tak pod kątem warunków, gastronomii jak i położenia.

bodrum hotele opinie

Hotele w Bodrum to przede wszystkim wysoki standard usług. Powyższe zestawienie to jedynie zalążek tego czym wita nas Riwiera Turecka.

Oprócz powyższych hoteli nie sposób nie wymienić jeszcze kilku innych miejsc, wartych zapoznania:

– Hotel Armonia Holiday Resort Turcja Bodrum
– Hotel Bodrum Holiday Turcja
– Hotel Bitez Garden Life
– Hotel Cande Onura Turcja
– Hotel Delta Beach Turcja
– Hotel Family Belvedere Turcja
bodrum hotele opinie– Hotel Isis Turcja
– Hotel Kervansaray Turcja
– Hotel Mandarin Resort Turcja
– Hotel Parkim Ayaz Turcja Bodrum
– Hotel Peda Aquarium Turcja
– Hotel Petunya Beach Turcja
– Hotel Risa Turcja
– Hotel Sentido Bellazure Turcja
– Hotel Woxxie Turcja Bodrum
– Hotel Vera Aegean Dream Turcja

Turcja Bodrum – idealne miejsce na wypoczynek

bodrum hotele opinie

Wszystkie hotele zapewniają turystom profesjonalną obsługę tak hotelarską jak i gastronomiczną. Posiadają przyhotelowe baseny, a niektóre z nich nawet centrum SPA. Są usytuowane tak, aby dojazd na wycieczki fakultatywne, oferowane przez Lokalne Biuro Bodrum, był jak najbardziej dogodny i szybki, choć ze względu na komunikację w Turcji połączenia autokarowe lub dolmuszami są bardzo wygodne i stosunkowo tanie. Pomimo tego, że większość hoteli jest usytuowana tuż nad morzem, wydawać by się mogło, że z Bodrum wycieczki fakultatywne są mocno ograniczone. Nic bardziej mylnego! Bodrum Polskie Biuro Podróży lokalne wycieczki oferuje wszystkim turystom niezależnie od ich miejsca pobytu. Dlatego takie wycieczki jak Pamukkale z Bodrum, czy Efez z Bodrum, są organizowane systematycznie, kilka razy w tygodniu. Chwile relaksu zapewniają bardzo dobre warunki hotelowe, ale być w Turcji i nie zwiedzić wszystkich charakterystycznych dla tego kraju miejsc byłoby grzechem, dlatego warto zobaczyć jak wygląda Hamam Łaźnia Turecka i odpocząć w nieco inny sposób.

Jeśli więc planujesz wakacje w Turcji i Twoim celem jest półwysep Bodrum to czeka Cię niemałe wyzwanie w wyborze miejsca noclegowego, gdyż każde z tych hoteli jest idealne pod każdym względem, a ilość pozytywnych opinii mówi sama za siebie.