dalyan-slide
Turcja, Rejs po rzecze Dalyan, podziwianie grobowców licyjskich w Kaunos, plaży żółwi i kąpiele błotne z Marmaris, Turunc, Icmeler,Fethiye,Oludeniz,Bodrum, DidimTurcja, Rejs po rzecze Dalyan, podziwianie grobowców licyjskich w Kaunos, plaży żółwi i kąpiele błotne z Marmaris, Turunc, Icmeler,Fethiye,Oludeniz,Bodrum, DidimTurcja, Rejs po rzecze Dalyan, podziwianie grobowców licyjskich w Kaunos, plaży żółwi i kąpiele błotne z Marmaris, Turunc, Icmeler,Fethiye,Oludeniz,Bodrum, Didimbodrum_Dalyan Kaunos Iztuzu Caretta (11)bodrum_Dalyan Kaunos Iztuzu Caretta (1)bodrum_Dalyan Kaunos Iztuzu Caretta (8)Turcja, Rejs po rzecze Dalyan, podziwianie grobowców licyjskich w Kaunos, plaży żółwi i kąpiele błotne z Marmaris, Turunc, Icmeler,Fethiye,Oludeniz,Bodrum, DidimTurcja, Rejs po rzecze Dalyan, podziwianie grobowców licyjskich w Kaunos, plaży żółwi i kąpiele błotne z Marmaris, Turunc, Icmeler,Fethiye,Oludeniz,Bodrum, DidimTurcja, Rejs po rzecze Dalyan, podziwianie grobowców licyjskich w Kaunos, plaży żółwi i kąpiele błotne z Marmaris, Turunc, Icmeler,Fethiye,Oludeniz,Bodrum, DidimTurcja, Rejs po rzecze Dalyan, podziwianie grobowców licyjskich w Kaunos, plaży żółwi i kąpiele błotne z Marmaris, Turunc, Icmeler,Fethiye,Oludeniz,Bodrum, Didim

Dalyan

29 €

Kalkulator Ceny

Cena Liczba osób Podsuma
dorośli €29
0
dzieci 7-12 lat €15
0
dzieci 0-6 lat €0
0
Podsuma: 0
rejs, żółwie i kąpiele błotne
Region: . Tags: , .

Wycieczka Dalyan z Bodrum

Jedna z najpiękniejszych wycieczek w Turcji. Polecana dla całych rodzin, starszych i młodszych.Program jest różnorodny tak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zabierzemy Państwa w rejs po zielonej rzece Dalyan, która wyznacza granicę między starożytnymi krainami Karią oraz Licią. Przygodę zaczniemy w tureckim miasteczku Koycegiz (czyt. kojdżeiz) położonym nad rozległym wulkanicznym jeziorem o tej samej nazwie. Tu zaokrętujemy się na nasz statek, którym popłyniemy najpierw do sułtańskiego SPA, gdzie wykąpiecie się w geotermalnych źródłach znanych już starożytnym Rzymianom oraz pokryjecie ciało odmładzającym błotem, które wyschnięte na słońcu spłuczecie w słodkiej wodzie jeziora.Siły do dalszej wyprawy wzmocnicie podawanym w postaci szwedzkiego stołu lunchem.

Podczas dalszej podróży w stronę morza z pokładu łodzi będziecie podziwiać kute wysoko w skałach, przypominające świątynie licyjskie grobowce, a także widoczne za nimi tajemnicze miasto Kaunos.

W ujściu rzeki zaprzyjaźnieni lokalni przewodnicy, sobie tylko znanym sposobem, wywabią dla Państwa, żyjące tu na wolności, ogromne żółwie Caretta Caretta. Po pełnym wrażeń rejsie będziecie mogli odpocząć na białym piasku jednej z najpiękniejszych w Turcji plaż – chronionej przez UNESCO Iztuzu. Nim ruszymy w drogę powrotną, warto jeszcze spróbować lokalnego przysmaku, świeżo złowionych, słodkowodnych błękitnych krabów.

Kiedy?

czwartek, niedziela

Jak długo?

6:00 – 21:00

Za ile?

Cena standardowa:35€

Cena promocyjna: 29€ dorosły, 15€ dziecko 7-12lat, dziecko 0-6 lat bezpłatnie

Co zapewniamy?

bilety wstępów, obiad, klimatyzowany transport, polski przewodnik

Opcjonalne wydatki

napoje, grilowane kraby

Co zabrać?

lunch box z hotelu, strój kąpielowy, ręcznik, okulary, nakrycie głowy, krem z filtrem, pieniądze

O czym nie zapomnieć?

Wycieczka odbywa się łodziami po rzece (nie odczuwa wiec się bujania jak na morzu), jest więc nieszkodliwe dla osób z chorobą morską. W punktach gdzie będziemy korzystać z kąpieli są przebieralnie i toalety.