Turcja, wycieczka do Delfinarium na pokaz delfinów z możliwością pływania z delfinem z Alanya,Bodrum,Side
delfinarium_seapark02delfinarium06Turcja, wycieczka do Delfinarium na pokaz delfinów z możliwością pływania z delfinem z Alanya,Bodrum,SideTurcja, wycieczka do Delfinarium na pokaz delfinów z możliwością pływania z delfinem z Alanya,Bodrum,SideTurcja, wycieczka do Delfinarium na pokaz delfinów z możliwością pływania z delfinem z Alanya,Bodrum,Side

Delfinarium

35 €

Kalkulator Ceny

Cena Liczba osób Podsuma
dorośli €35
0
dzieci 7-12 lat €35
0
dzieci 0-6 lat €0
0
Podsuma: 0
Region: . Tags: , .

Delfianrium w Bodrum

Nie wszyscy mamy na tyle szczęście, żeby podczas krótkiego pobytu w Turcji zobaczyć delfiny w ich naturalnym środowisku. Nic straconego, zabierzemy Państwa do Delfinarium, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się nieco o tych sympatycznych ssakach. Zżyte ze swoimi wieloletnimi opiekunami delfiny, wspólnie z nimi, dadzą popis swoich widowiskowych możliwości podczas 45-minutowego show w przepięknym delfinarium. Chętni, po uprzedniej rezerwacji, będą mogli popływać z przyjaznymi delfinami.

Show delfinów:

Termin: środa, sobota (lipiec-sierpień)

Czas trwania: 14:00-18:00

Cena:35€ dorośli i dzieci 7-12 lat, dzieci 0-6 lat bezpłatnie

W cenie: transfery do i z  delfinarium oraz show

 

Pływanie z delfinem

Termin: codziennie (od maja do października)

godziny od 9:00 – 12:00

Cena: 90€ osoba pływająca (Pływanie z delfinem + bilet wstępu do delfinarium+transfer), 25€ osoba towarzysząca  (tylko transfer+bilet wstępu do delfinarium)

 

Opcjonalne wydatki

zdjęcia czy film z delfinem

Co zabrać?

pieniądze, osoby pływające z delfinem (strój kąpielowy i ręcznik)

O czym nie zapomnieć?

Pływania z delfinem nie wolno fotografować ani filmować (na miejscu są profesjonalni fotografowie, u których można wykupić takowe usługi). Z pływania mogą korzystać dzieci do 6 lat potrafiące pływać ale pod opieką rodzica, który również powinien wykupić pływanie.