Wyprzedaż!
Rejs na Kos - z Bodrum do Grecji
Bodrum KosTurcja,wycieczka na grecką wyspę Kos z Bodrum,Didimkoskos08kos02

Kos katamaran

25 €

Kalkulator Ceny

Cena Liczba osób Podsuma
dorośli €25
0
dzieci 7-12 lat €13
0
dzieci 0-6 lat €3
0
Podsuma: 0
grecka wyspa
Region: .

Wycieczka z Bodrum na grecką wyspę Kos katamaranem

Z wybrzeża Morza Egejskiego wzrok często ucieka nam tęsknie w stronę greckich wysepek. Czemu na którąś nie popłynąć? Proponujemy Państwu wycieczkę na przepiękny Kos. Po dwudziestominutowym rejsie naszym nowoczesnym katamaranem, będziecie mogli usiąść w jednej z lokalnych tawern i przy kieliszku wina rozkoszować się specyficznym klimatem wyspy.
Spacerując leniwie wąskimi uliczkami starówki, poszukacie pamiątek po najsłynniejszych postaciach: ojcu medycyny Hipokratesie, czy największym malarzu starożytności Apellesie. Możecie również zwiedzić skąpane w słońcu ruiny twierdzy joannitów z zatartym herbem jednego z mistrzów i krzyżem maltańskim na frontonie. Na uroczym placyku obok zamku schronicie się w cieniu starego platana o obwodzie pnie 14 m – to słynne Drzewo Hipokratesa. Grecki pomnik słynnego lekarza znajduje się w znakomitej kolekcji lokalnego muzeum archeologicznego.
Jeszcze długo po powrocie będziecie wspominać niepowtarzalny klimat wyspy w kształcie krewetki.

Kiedy?

codziennie

Jak długo?

7:00 – 19:00

Za ile?

Cena standardowa: 27€ dorosły, dziecko 7-12 lat 14€, dzieci 0-6lat 3€

Cena promocyjna: 25€ dorosły, 13€ dziecko 7-12lat, dziecko 0-6 lat 3€

Co zapewniamy?

transfer i bilety w 2 strony, opłaty i podatki portowe

Opcjonalne wydatki

własne wydatki

Co zabrać?

paszport, rzeczy do kąpieli czy opalania

O czym nie zapomnieć?

Paszport i wiza turecka wystarczy do przekroczenia granicy (nie trzeba ponownie kupować wizy gdyż wiza turecka jest wielokrotnego wjazdu). Port do którego przypływamy znajduje się w centrum starego miasta Kos. Czas przejazdu 20min. Rejs powrotny wg rozkładu o godz. 18:00. Czas lokalny taki sam w Grecji i Turcji. Waluta obowiązująca Na Kos – euro (są kantory wymiany). Wycieczka bez przewodnika. Nieopodal portu postój mają ciuchcie które obwożą po wyspie – opłaty od 1-5€ w zależności od długości trasy.