rafting-extra21
Turcja,wycieczka na Rafting, spływ pontonami górską rzeką z Alanya,Side,Antalya,Kemer,Fethiye,Belek,Bodrum,MarmarisTurcja,wycieczka na Rafting, spływ pontonami górską rzeką z Alanya,Side,Antalya,Kemer,Fethiye,Belek,Bodrum,MarmarisTurcja,wycieczka na Rafting, spływ pontonami górską rzeką z Alanya,Side,Antalya,Kemer,Fethiye,Belek,Bodrum,MarmarisTurcja,wycieczka na Rafting, spływ pontonami górską rzeką z Alanya,Side,Antalya,Kemer,Fethiye,Belek,Bodrum,MarmarisTurcja,wycieczka na Rafting, spływ pontonami górską rzeką z Alanya,Side,Antalya,Kemer,Fethiye,Belek,Bodrum,Marmaris

Rafting

55 €

Kalkulator Ceny

Cena Liczba osób Podsuma
dorośli €55
0
Podsuma: 0
spływ na pontonach po rzece Dalaman
Region: . Tags: , .

Rafting Turcja Bodrum

Zamiast zastygać w hotelowym rozleniwieniu, wybierz się z nami na Rafting jeden z najlepszych spływów w Turcji! Zabawa odbywa się na rzece Dalaman, której rwący nurt przeciska się pomiędzy malowniczymi skałami gór Taurus. Dalaman jest rzeką średnio-trudną, ale to nie szkodzi; nasi wykwalifikowani instruktorzy, jeszcze na brzegu, nauczą Was, jak zespołowo pracować wiosłami i jak zapanować nad umykającym w białą kipiel pontonem, a potem zaczyna się czysta zabawa. Rafting to zmagania z wartkim nurtem spiętrzonym na licznych progach i wybystrzeniach. Możemy zapewnić świetną dawkę adrenaliny i niezapomniane wrażenia. Gwarantujemy, że po pokonaniu trasy – cali mokrzy i zmęczeni – będziecie z siebie dumni i w rewelacyjnych humorach.

Kiedy?

wtorek, piątek

Jak długo?

6:00 – 21:00

Za ile?

55€

Co zapewniamy?

kaski, kamizelki, wiosła, obiad, dodatkowe ubezpieczenie od sportów ekstremalnych

Opcjonalne wydatki

napoje, zdjęcia i film DVD z wycieczki ok.20€, pianki ,buty do wody do wypożyczenia

Co zabrać?

obuwie gumowe, piankowe, plastikowe (bez obcasa) na ponton, strój kąpielowy, ręcznik, krem z filtrem, rzeczy na przebranie, pieniądze.

O czym nie zapomnieć?

Możemy uczestniczyć w raftingu bez konieczności wiosłowania (bezpieczne miejsce pośrodku pontonu). Wycieczka jest wyłącznie dla osób dorosłych. Niepełnoletni uczestniczą na odpowiedzialność rodziców. W 1 pontonie płynie razem ok 8-12 osób + instruktor. Na ponton nie zabieramy ze sobą niczego, wszystkie rzeczy zostają w autobusie. Przed rozpoczęciem raftingu jest krótki instruktaż zachowania bezpieczeństwa na pontonie.