Odbierzemy was z hoteli ok. 6:00. Zabierzcie ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, obowiązkowo buty piankowe lub gumowe tzw.  buty do wody, krem z filtrem, pieniądze. Wycieczka jest możliwa dla osób pełnoletnich. Przejeżdżamy do miejsca zbiórki, gdzie zjecie śniadanie oraz przesiądziecie się do busików które zawioza was w górę rzeki do bazy raftingowej. Przejazd z Bodrum w 1 stronę ok.4h.

Rafting Turcja.JPGW bazie dostępne są przebieralnie gdzie można się przebrać do stroju kąpielowego lub spodenek i koszulki. Rzeczy osobiste zostawia się w szafkach zamykanych na klucz w bazie. W bazie raftingowej otrzymacie pełne instrukcje, pobierzecie sprzęt: wiosła, kaski i kamizelki. Na ponton nie zabiera się żadnych osobistych rzeczy. Następnie personel da lekcje pokazową zachowania się na pontonie. Zostaniecie podzieleni na grupy. ok. 10 osobowe. Na każdym pontonie jest instruktor, który zadba o wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

RaftingTurcja (4).JPGSpływ ma 13 km i podzielony jest na odcinki. W czasie spływu osoby, które boją się się wody siedzą w środku pontonu. Po zakończonym spływie wspólnie zjecie obiad.

Po powrocie do bazy obejrzycie wspólnie projekcje filmu z waszym udziałem. Będzie możliwość zakupu takiego filmu. Powrót do hoteli. ok. 20:00

Wycieczka jest możliwa dla osób, które ukończyły 18 lat.


Osoby, które boja się wody siedzą po środku pontonu i nie wiosłują.


W bazie dostępne są przebieralnie w których można się przebrać do stroju kąpielowego. Można być również ubranym w koszulkę i spodenki.


Wszystkie rzeczy zostawiamy w szafkach w bazie raftingowej.


Obsługa wyda  wiosła, kaski, kamizelki według rozmiarów, nie ubieramy się sami.


Okulary musza zostać przymocowane sznureczkami do kasku (są dostępne w bazie)


Instruktor pokaże nam jak zachować się należy na pontonie podczas spływu.


Uczestniczy zostaną podzieleni na grupy ok. 10 os.


Na każdym pontonie płynie z wami instruktor-animator, który zadba o wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę.


Instruktorzy wydają komendy takie jak do przodu, w lewo, w prawo, stop  w języku angielskim, niemieckim lub rosyjskim. Czasem zdarza się, że również w języku polskim.


Nie ma możliwości zabrania ze sobą na spływ aparatu nawet wodoodpornego.


Wycieczki nie polecamy osobom, które mają skłonność do ataków paniki, duszności, chorym na serce i astmę.


Wycieczka odbywa się w grupach międzynarodowych.


Po powrocie do bazy obejrzycie wspólnie projekcje filmu z waszym udziałem. Będzie możliwość zakupu takiego filmu. Powrót do hoteli. ok. 21:00.


Galeria zdjęć

5,0

 • Ogólny

  100
 • Transport

  100
 • Nocleg

  100
 • Miejsce Docelowe

  100
review

Bartek

Profesjonalne Polskie biuro w Turcji. Odebrali i dostarczyli nas do hotelu zgodnie z planem. Rafting - świetnie spędzony czas na zabawę - polecam!!!

 • Ogólny

 • Transport

 • Nocleg

 • Miejsce Docelowe

Napisać Recenzję

 • Ogólny

 • Transport

 • Przewodnik

 • Miejsce Docelowe

Cena za osobę:

dorosły

75€-+
Razem:0 €
Cena internetowa:0 €
Cena internetowa: od 69 €