Jak dojechać z lotniska do Bodrum czyli wszystko o transferach


Turyści przylatujący do Bodrum zazwyczaj mają w pakiecie transfer z lotniska Bodrum – Milas  do hotelu. Lotnisko w Bodrum oddalone jest o 36 km od centrum miasta. Ale jeśli nie masz wykupionego transportu do twojego hotelu w Bodrum.

Firma Metin Tour zajmuje się transportem pasażerskim z lotniska Bodrum – Milas i zapewnia wygodne, niezawodne, tanie usługi transportowe prywatnym samochodem, minibusem lub większym autokarem w zależności o liczby uczestników i ich oczekiwań. Wszystkie nasze pojazdy i autobusy wyposażone są w klimatyzację, posiadają najnowsze modele aby zapewnić Państwu komfort jazdy z i na lotnisko w Bodrum. W naszej ofercie znajdują się zarówno transfery prywatne jak i grupowe, dowieziemy Państwa nawet do najbardziej oddalonej miejscowości Bodrum pod same drzwi hotelowe. Ceny usług transferów hotelowych zależą od ilości pasażerów i rodzaju transportu. Po wszystkie szczegóły zapraszamy do kontaktu z biurem Metin Tour telefonicznie lub mailowo na adres : kontakt@metintour.pl . 

Z lotniska Bodrum – Milas dostać się można również do swojej miejscowości taksówką. Żółte charakterystyczne samochody czekają tuż przy wyjściu z terminala przylotów i oferują swoje usługi. Warto jednak przed rozpoczęciem podróży ustalić z kierowcą cenę aby potem nie było nieprzyjemnego początku wakacji. 

Do dyspozycji gości lądujących na lotnisku w Bodrum są również autobusy firmy Havaş , które jeżdżą według rozkładu jazdy wywieszonego tuż przy wyjściu z terminala a ich przystankiem końcowym jest zazwyczaj dworzec główny w Bodrum. 

Jako że lotnisko Bodrum – Milas nie znajduje się bardzo daleko od samego miasta Bodrum , transfery lotniskowe nie powinny być bardzo męczące, chyba że podróżujemy z innymi turystami którzy mają pobyt w innych hotelach niż nasz, wtedy czas transferu może się niestety wydłużyć.