Polskie lokalne biuro w Bodrum


Biuro lokalne to obiegowa nazwa dla biur podróży, które działają w miejscowościach wakacyjnych. Posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia do organizacji wycieczek, transferów czy rezerwacji hoteli. Są to biura licencjonowane z obowiązkowymi gwarancjami ubezpieczeniowymi. Nie różnią się niczym od biur miejscowych, dla których pracują rezydenci.

Atutem biura lokalnego jest znacznie lepsza znajomość Turcji, kultury tego kraju. Zawsze zadbamy aby turyści Biura Bodrum Wycieczki (marka Metin Tour) byli przygotowani na odpowiednie zachowanie w zwiedzanych obiektach, doradzamy jak przygotować się na wycieczkę, jakich warunków pogodowych możemy się spodziewać, a także wybieramy takie trasy aby uniknąć utrudnień i korków.

Bodrum to jeden z najatrakcyjniejszych kurortów tureckich. Położenie nad Morzem Egejskim, bliskość wysp greckich jak Kos czy Rodos oraz przepiękny port jachtowy przyciągają rzesze turystów z kraju i zagranicy. Lokalne Biuro Podróży Bodrum Wycieczki powstało z myślą aby zorganizować wszystkim odpoczywającym atrakcyjne wycieczki po okolicy. Zamiast leżeć na plaży proponujemy wybrać się na jeden z błękitnych rejsów, gdzie można skorzystać z opalania oraz opcji nurkowania. Naturalnie górzysty teren półwyspu Bodrum sprzyja też wycieczkom Jeep Safari czy Quad Safari, w czasie których można podziwiać fantastyczne panoramiczne widoki. Z lokalnym biurem Bodrum Wycieczki mogą się Państwo wybrać też poza Turcję – na pobliskie wyspy greckie Kos i Rodos aby spróbować chociażby greckiego gyrosa. Najciekawsze propozycje wycieczek fakultatywnych z polskim przewodnikiem to zapewne Pamukkale słynące ze swych wapiennych tarasów i termalnej wody, starożytne miasto Efez z Domem Maryi czy Dalyan, gdzie będziemy mogli podglądać wielkie morskie żółwie w ich naturalnym środowisku.

Wycieczki fakultatywne w Bodrum z naszym biurem lokalnym odbywają się:

komfortowymi autokarami i busami

transport wyłącznie klimatyzowany

z polskim przewodnikiem (w zależności od oferty)

z pełnym ubezpieczeniem podróżnym

Podziel się tym postem

Zostaw Komentarz

Najnowsze

Subskrybuj